Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning Meeuwenlaan 4 Enkhuizen

Meeuwenlaan 4, 1602 NC Enkhuizen

129 m² Bouwjaar 1973 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Meeuwenlaan 4 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Enkhuizen, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 250 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €249.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
250 m²
Inhoud
585 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Meeuwenlaan 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meeuwenlaan 4

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
202.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
274.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enkhuizen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Enkhuizen

2705 Inwoners
1220 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1292 Woningvoorraad
€249.000 Gem. woningwaarde Oude Gouw
48% Koopwoningen
7.495 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meeuwenlaan 4

Vergelijkbare woningen in Enkhuizen

Veelgestelde vragen over Meeuwenlaan 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Meeuwenlaan 4?

De prijsindicatie voor Meeuwenlaan 4 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Gouw is €249.000. Dat komt neer op circa €1.930 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meeuwenlaan 4 zich tot de wijk Oude Gouw?

Meeuwenlaan 4 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 129 m² in de wijk Oude Gouw. De buurt telt 1.292 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.495 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meeuwenlaan 4?

Meeuwenlaan 4 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Oude Gouw, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Meeuwenlaan 4 vergeleken met de buurt?

Meeuwenlaan 4 heeft 129 m² woonoppervlakte en 585 m³ inhoud. Het perceel is 250 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Oude Gouw ligt de gemiddelde woningwaarde op €249.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meeuwenlaan 4 en wat betekent dat?

Meeuwenlaan 4 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-07-26. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meeuwenlaan 4?

Meeuwenlaan 4 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oude Gouw?

De wijk Oude Gouw in Enkhuizen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €249.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Gouw?

Vanuit Meeuwenlaan 4 in Oude Gouw bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.