Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Perceeloppervlakte
- 293 m²
- Inhoud
- 576 m³
- Kamers
- 6
Klaverweid 14 is een woonhuis in Enkhuizen, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 293 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €290.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Klaverweid 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
1.1 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
2.8 kmDe prijsindicatie voor Klaverweid 14 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Gommerwijk Oost is €290.000. Dat komt neer op circa €1.768 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKlaverweid 14 is een woonhuis van 164 m² in de wijk Gommerwijk Oost. De buurt telt 900 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.201 inwoners per km².
Klaverweid 14 is een woonhuis in Gommerwijk Oost, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Klaverweid 14 heeft 164 m² woonoppervlakte en 576 m³ inhoud. Het perceel is 293 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Gommerwijk Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €290.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Klaverweid 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-04-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Klaverweid 14 heeft 6 kamers.
De wijk Gommerwijk Oost in Enkhuizen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €290.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Klaverweid 14 in Gommerwijk Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Klaverweid 14: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.