Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Woonoppervlakte
- 359 m²
- Perceeloppervlakte
- 482 m²
Toereppel 64 is een woonhuis in Enkhuizen. De woning heeft een woonoppervlakte van 359 m² en een perceel van 482 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €290.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Toereppel 64
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
1.1 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Gommerwijk Oost is €290.000. Dat komt neer op circa €808 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenToereppel 64 is een woonhuis van 359 m² in de wijk Gommerwijk Oost. De buurt telt 900 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.201 inwoners per km².
Toereppel 64 heeft 359 m² woonoppervlakte. Het perceel is 482 m². In Gommerwijk Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €290.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Toereppel 64 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-03-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.31 kg/jaar.
De wijk Gommerwijk Oost in Enkhuizen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €290.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Toereppel 64 in Gommerwijk Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Toereppel 64: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Gommerwijk Oost: restaurant (1.1 km), cafe (2.3 km).
Een woningrapport voor Toereppel 64 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Gommerwijk Oost. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.