Streetview Capellesloot 17 Enkhuizen

Capellesloot 17, 1602 HT Enkhuizen

153 m² Bouwjaar 1991 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Capellesloot 17 is een woonhuis in Enkhuizen, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 269 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
269 m²
Inhoud
531 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Capellesloot 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Capellesloot 17

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enkhuizen

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Enkhuizen

2900 Inwoners
990 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
1005 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde Kadijken
89% Koopwoningen
6.386 Inwoners per km²

Locatie van Capellesloot 17

Vergelijkbare woningen in Enkhuizen

Veelgestelde vragen over Capellesloot 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Capellesloot 17?

De gemiddelde woningwaarde in Kadijken is €443.000. Dat komt neer op circa €2.895 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Capellesloot 17 zich tot de wijk Kadijken?

Capellesloot 17 is een woonhuis van 153 m² in de wijk Kadijken. De buurt telt 1.005 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.386 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Capellesloot 17?

Capellesloot 17 is een woonhuis in Kadijken, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Capellesloot 17 vergeleken met de buurt?

Capellesloot 17 heeft 153 m² woonoppervlakte en 531 m³ inhoud. Het perceel is 269 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Kadijken ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Capellesloot 17 en wat betekent dat?

Capellesloot 17 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-03-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Capellesloot 17?

Capellesloot 17 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kadijken?

De wijk Kadijken in Enkhuizen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kadijken?

Vanuit Capellesloot 17 in Kadijken bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.9 km.