Eengezinswoning, vrijstaande woning Meindertsloot 4 Enkhuizen

Meindertsloot 4, 1602 HE Enkhuizen

189 m² Bouwjaar 1997 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Meindertsloot 4 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Enkhuizen, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m², een perceel van 500 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
500 m²
Inhoud
722 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€645.000 tot €745.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Meindertsloot 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meindertsloot 4

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (250.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Enkhuizen

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Enkhuizen

2900 Inwoners
990 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
1005 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde Kadijken
89% Koopwoningen
6.386 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meindertsloot 4

Vergelijkbare woningen in Enkhuizen

Veelgestelde vragen over Meindertsloot 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Meindertsloot 4?

De prijsindicatie voor Meindertsloot 4 ligt rond €645.000 tot €745.000. De gemiddelde woningwaarde in Kadijken is €443.000. Dat komt neer op circa €2.344 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meindertsloot 4 zich tot de wijk Kadijken?

Meindertsloot 4 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 189 m² in de wijk Kadijken. De buurt telt 1.005 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.386 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meindertsloot 4?

Meindertsloot 4 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Kadijken, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Meindertsloot 4 vergeleken met de buurt?

Meindertsloot 4 heeft 189 m² woonoppervlakte en 722 m³ inhoud. Het perceel is 500 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Kadijken ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meindertsloot 4 en wat betekent dat?

Meindertsloot 4 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-07-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meindertsloot 4?

Meindertsloot 4 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 250 m².

Hoe is de woningmarkt in Kadijken?

De wijk Kadijken in Enkhuizen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kadijken?

Vanuit Meindertsloot 4 in Kadijken bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.9 km.