Vrijstaande woning Treebord 16 Enkhuizen

Treebord 16, 1602 GT Enkhuizen

182 m² Bouwjaar 1990 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Treebord 16 is een vrijstaande woning in Enkhuizen, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 644 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €313.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
644 m²
Inhoud
688 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€625.000 tot €725.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, on_navigable_waterway, by_water, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Treebord 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Treebord 16

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
132.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
155.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.9%
CO₂-emissie
26.7 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enkhuizen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Enkhuizen

1655 Inwoners
795 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
775 Woningvoorraad
€313.000 Gem. woningwaarde Gommerwijk West
72% Koopwoningen
6.144 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Treebord 16

Vergelijkbare woningen in Enkhuizen

Veelgestelde vragen over Treebord 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Treebord 16?

De prijsindicatie voor Treebord 16 ligt rond €625.000 tot €725.000. De gemiddelde woningwaarde in Gommerwijk West is €313.000. Dat komt neer op circa €1.720 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Treebord 16 zich tot de wijk Gommerwijk West?

Treebord 16 is een vrijstaande woning van 182 m² in de wijk Gommerwijk West. De buurt telt 775 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.144 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Treebord 16?

Treebord 16 is een vrijstaande woning in Gommerwijk West, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Treebord 16 vergeleken met de buurt?

Treebord 16 heeft 182 m² woonoppervlakte en 688 m³ inhoud. Het perceel is 644 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Gommerwijk West ligt de gemiddelde woningwaarde op €313.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Treebord 16 en wat betekent dat?

Treebord 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-07-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Treebord 16?

Treebord 16 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Gommerwijk West?

De wijk Gommerwijk West in Enkhuizen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €313.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gommerwijk West?

Vanuit Treebord 16 in Gommerwijk West bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.