Streetview Kloet 58 Enkhuizen

Kloet 58, 1602 EP Enkhuizen

54 m² Bouwjaar 1983 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Kloet 58 is een appartement in Enkhuizen, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €313.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
54 m²
Inhoud
170 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kloet 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kloet 58

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
111.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
204.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.61 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enkhuizen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Enkhuizen

1655 Inwoners
795 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
775 Woningvoorraad
€313.000 Gem. woningwaarde Gommerwijk West
72% Koopwoningen
6.144 Inwoners per km²

Locatie van Kloet 58

Vergelijkbare woningen in Enkhuizen

Veelgestelde vragen over Kloet 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Kloet 58?

De prijsindicatie voor Kloet 58 ligt rond €105.000 tot €130.000. De gemiddelde woningwaarde in Gommerwijk West is €313.000. Dat komt neer op circa €5.796 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kloet 58 zich tot de wijk Gommerwijk West?

Kloet 58 is een appartement van 54 m² in de wijk Gommerwijk West. De buurt telt 775 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.144 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kloet 58?

Kloet 58 is een appartement in Gommerwijk West, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kloet 58 vergeleken met de buurt?

Kloet 58 heeft 54 m² woonoppervlakte en 170 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Gommerwijk West ligt de gemiddelde woningwaarde op €313.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kloet 58 en wat betekent dat?

Kloet 58 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-03-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kloet 58?

Kloet 58 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Gommerwijk West?

De wijk Gommerwijk West in Enkhuizen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €313.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gommerwijk West?

Vanuit Kloet 58 in Gommerwijk West bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.