Straatbeeld van Haling 1 E in Enkhuizen

Haling 1 E, 1602 DB Enkhuizen

2920 m² Bouwjaar 1997 Label A+++

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Haling 1 E is een niet-woning in Enkhuizen, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 2920 m² en een perceel van 86470 m². Het energielabel is A+++.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
2920 m²
Perceeloppervlakte
86470 m²
Inhoud
13546 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Haling 1 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haling 1 E

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
87.99 kWh/m²
CO₂-emissie
17.39 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Enkhuizen buitengebied

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

2,2 km
Dagelijks

Supermarkt

3,5 km
Gezondheid

Huisarts

3,8 km
Vervoer

Treinstation

5,7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4,8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2,2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5,2 km
Gezondheid

Apotheek

4,3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5,6 km
Horeca

Restaurant

3,3 km
Horeca

Café

5,2 km
Cultuur

Bibliotheek

4,3 km
Cultuur

Bioscoop

5,7 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Enkhuizen buitengebied

Haling 1 E ligt in de buurt Enkhuizen buitengebied in Enkhuizen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 150 inwoners en 48 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 90% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 664.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 3,5 km tot een supermarkt, 2,2 km tot een basisschool en 3,8 km tot een huisarts.

150 Inwoners
70 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
48 Woningvoorraad
€664.000 Gem. WOZ-waarde Enkhuizen buitengebied
90% Koopwoningen
28 Inwoners per km²

Locatie van Haling 1 E

Officiële bekendmakingen rond Haling 1 E

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Enkhuizen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Haling 1 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Haling 1 E?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Enkhuizen buitengebied €664.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haling 1 E zich tot de CBS-buurt Enkhuizen buitengebied?

Haling 1 E is een niet-woning van 2920 m² in de CBS-buurt Enkhuizen buitengebied. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 48 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 28 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haling 1 E?

Haling 1 E is een niet-woning in Enkhuizen buitengebied, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Haling 1 E vergeleken met de buurt?

Haling 1 E heeft 2920 m² woonoppervlakte en 13546 m³ inhoud. Het perceel is 86470 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Enkhuizen buitengebied €664.000.

Wat is het energielabel van Haling 1 E en wat betekent dat?

Haling 1 E heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-04-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.39 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Enkhuizen buitengebied?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Enkhuizen buitengebied in Enkhuizen (Noord-Holland) 150 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €664.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Enkhuizen buitengebied?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Enkhuizen buitengebied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,5 km tot een supermarkt, 2,2 km tot een basisschool, 3,8 km tot een huisarts, 5,7 km tot een treinstation, 4,8 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Enkhuizen buitengebied?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Enkhuizen buitengebied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5,6 km tot een ziekenhuis, 4,3 km tot een apotheek, 2,2 km tot een kinderdagverblijf, 5,2 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Enkhuizen buitengebied?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Enkhuizen buitengebied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,3 km tot een restaurant, 5,2 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Haling 1 E?

Een woningrapport voor Haling 1 E bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Enkhuizen buitengebied. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1997, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Enkhuizen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars