Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 229 m²
- Perceeloppervlakte
- 500 m²
Brigantijn 19 is een woonhuis in Enkhuizen, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m² en een perceel van 500 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Brigantijn 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
4 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
1.6 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
3.3 kmDe prijsindicatie voor Brigantijn 19 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Kadijken is €443.000. Dat komt neer op circa €1.934 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBrigantijn 19 is een woonhuis van 229 m² in de wijk Kadijken. De buurt telt 1.005 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.386 inwoners per km².
Brigantijn 19 is een woonhuis in Kadijken, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Brigantijn 19 heeft 229 m² woonoppervlakte. Het perceel is 500 m². In Kadijken ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kadijken in Enkhuizen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Brigantijn 19 in Kadijken bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Brigantijn 19: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 1.9 km.
Recreatie nabij Kadijken: restaurant (1.6 km), cafe (2.8 km).
De prijsindicatie ligt rond €345.000 tot €395.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Kadijken is €443.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.