Bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) In het Want 25 Enkhuizen

In het Want 25, 1602 CD Enkhuizen

108 m² Bouwjaar 2004 4 kamers 3 slaapkamers Label A

In het Want 25 is een bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) in Enkhuizen, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 124 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
124 m²
Inhoud
385 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor In het Want 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel In het Want 25

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
85.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
140.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.1 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Enkhuizen

2900 Inwoners
990 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
1005 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde Kadijken
89% Koopwoningen
6.386 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van In het Want 25

Vergelijkbare woningen in Enkhuizen

Veelgestelde vragen over In het Want 25

Wat is de geschatte woningwaarde van In het Want 25?

De prijsindicatie voor In het Want 25 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Kadijken is €443.000. Dat komt neer op circa €4.102 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt In het Want 25 zich tot de wijk Kadijken?

In het Want 25 is een bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) van 108 m² in de wijk Kadijken. De buurt telt 1.005 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.386 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op In het Want 25?

In het Want 25 is een bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) in Kadijken, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is In het Want 25 vergeleken met de buurt?

In het Want 25 heeft 108 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Het perceel is 124 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Kadijken ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van In het Want 25 en wat betekent dat?

In het Want 25 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-11-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van In het Want 25?

In het Want 25 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kadijken?

De wijk Kadijken in Enkhuizen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kadijken?

Vanuit In het Want 25 in Kadijken bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.9 km.