Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 196 m²
- Perceeloppervlakte
- 356 m²
Bakboord 47 is een woonhuis in Enkhuizen, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m² en een perceel van 356 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bakboord 47
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
4 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
1.6 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
3.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kadijken is €443.000. Dat komt neer op circa €2.260 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBakboord 47 is een woonhuis van 196 m² in de wijk Kadijken. De buurt telt 1.005 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.386 inwoners per km².
Bakboord 47 is een woonhuis in Kadijken, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Bakboord 47 heeft 196 m² woonoppervlakte. Het perceel is 356 m². In Kadijken ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kadijken in Enkhuizen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Bakboord 47 in Kadijken bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bakboord 47: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 1.9 km.
Recreatie nabij Kadijken: restaurant (1.6 km), cafe (2.8 km).
Een woningrapport voor Bakboord 47 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kadijken. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2004, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.