Streetview Bakboord 27 Enkhuizen

Bakboord 27, 1602 CA Enkhuizen

157 m² Bouwjaar 2004 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Bakboord 27 is een woonhuis in Enkhuizen, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 270 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
270 m²
Inhoud
598 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bakboord 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bakboord 27

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enkhuizen

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Enkhuizen

2900 Inwoners
990 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
1005 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde Kadijken
89% Koopwoningen
6.386 Inwoners per km²

Locatie van Bakboord 27

Vergelijkbare woningen in Enkhuizen

Veelgestelde vragen over Bakboord 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Bakboord 27?

De gemiddelde woningwaarde in Kadijken is €443.000. Dat komt neer op circa €2.822 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bakboord 27 zich tot de wijk Kadijken?

Bakboord 27 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Kadijken. De buurt telt 1.005 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.386 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bakboord 27?

Bakboord 27 is een woonhuis in Kadijken, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bakboord 27 vergeleken met de buurt?

Bakboord 27 heeft 157 m² woonoppervlakte en 598 m³ inhoud. Het perceel is 270 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Kadijken ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bakboord 27 en wat betekent dat?

Bakboord 27 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-01-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bakboord 27?

Bakboord 27 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kadijken?

De wijk Kadijken in Enkhuizen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kadijken?

Vanuit Bakboord 27 in Kadijken bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.9 km.