2-onder-1-kapwoning Om de Lande 19 Enkhuizen

Om de Lande 19, 1602 BG Enkhuizen

148 m² Bouwjaar 2017 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Om de Lande 19 is een 2-onder-1-kapwoning in Enkhuizen, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 279 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
279 m²
Inhoud
600 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_navigable_waterway, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Om de Lande 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Om de Lande 19

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enkhuizen

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Enkhuizen

2900 Inwoners
990 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
1005 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde Kadijken
89% Koopwoningen
6.386 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Om de Lande 19

Vergelijkbare woningen in Enkhuizen

Veelgestelde vragen over Om de Lande 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Om de Lande 19?

De prijsindicatie voor Om de Lande 19 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Kadijken is €443.000. Dat komt neer op circa €2.993 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Om de Lande 19 zich tot de wijk Kadijken?

Om de Lande 19 is een 2-onder-1-kapwoning van 148 m² in de wijk Kadijken. De buurt telt 1.005 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.386 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Om de Lande 19?

Om de Lande 19 is een 2-onder-1-kapwoning in Kadijken, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Om de Lande 19 vergeleken met de buurt?

Om de Lande 19 heeft 148 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 279 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Kadijken ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Om de Lande 19 en wat betekent dat?

Om de Lande 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-11-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Om de Lande 19?

Om de Lande 19 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kadijken?

De wijk Kadijken in Enkhuizen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kadijken?

Vanuit Om de Lande 19 in Kadijken bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.9 km.