Streetview Houthaalder 13 Enkhuizen

Houthaalder 13, 1602 BD Enkhuizen

250 m² Bouwjaar 2010 5 kamers Label A

Houthaalder 13 is een woonhuis in Enkhuizen, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 250 m², een perceel van 655 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
250 m²
Perceeloppervlakte
655 m²
Inhoud
880 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Houthaalder 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Houthaalder 13

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Enkhuizen

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Enkhuizen

2900 Inwoners
990 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
1005 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde Kadijken
89% Koopwoningen
6.386 Inwoners per km²

Locatie van Houthaalder 13

Vergelijkbare woningen in Enkhuizen

Veelgestelde vragen over Houthaalder 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Houthaalder 13?

De prijsindicatie voor Houthaalder 13 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in Kadijken is €443.000. Dat komt neer op circa €1.772 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Houthaalder 13 zich tot de wijk Kadijken?

Houthaalder 13 is een woonhuis van 250 m² in de wijk Kadijken. De buurt telt 1.005 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.386 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Houthaalder 13?

Houthaalder 13 is een woonhuis in Kadijken, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Houthaalder 13 vergeleken met de buurt?

Houthaalder 13 heeft 250 m² woonoppervlakte en 880 m³ inhoud. Het perceel is 655 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Kadijken ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Houthaalder 13 en wat betekent dat?

Houthaalder 13 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Houthaalder 13?

Houthaalder 13 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Kadijken?

De wijk Kadijken in Enkhuizen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kadijken?

Vanuit Houthaalder 13 in Kadijken bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kadijken?