Streetview Oude Gracht 79 Enkhuizen

Oude Gracht 79, 1601 RE Enkhuizen

197 m² Bouwjaar 1990

Oude Gracht 79 is een woonhuis in Enkhuizen, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m² en een perceel van 1042 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €307.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
197 m²
Perceeloppervlakte
1042 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Oude Gracht 79

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Enkhuizen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Enkhuizen

1335 Inwoners
745 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
753 Woningvoorraad
€307.000 Gem. woningwaarde Centrum Noord-West
48% Koopwoningen
3.455 Inwoners per km²

Locatie van Oude Gracht 79

Vergelijkbare woningen in Enkhuizen

Veelgestelde vragen over Oude Gracht 79

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Gracht 79?

De gemiddelde woningwaarde in Centrum Noord-West is €307.000. Dat komt neer op circa €1.558 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Gracht 79 zich tot de wijk Centrum Noord-West?

Oude Gracht 79 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Centrum Noord-West. De buurt telt 753 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.455 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Gracht 79?

Oude Gracht 79 is een woonhuis in Centrum Noord-West, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Oude Gracht 79 vergeleken met de buurt?

Oude Gracht 79 heeft 197 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1042 m². In Centrum Noord-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €307.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Centrum Noord-West?

De wijk Centrum Noord-West in Enkhuizen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €307.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum Noord-West?

Vanuit Oude Gracht 79 in Centrum Noord-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Centrum Noord-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oude Gracht 79: ziekenhuis op 0.3 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Centrum Noord-West?

Recreatie nabij Centrum Noord-West: restaurant (0.5 km), cafe (0.8 km).