Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1850
- Woonoppervlakte
- 378 m²
- Perceeloppervlakte
- 1047 m²
- Inhoud
- 1480 m³
- Kamers
- 7
Oude Gracht 47 is een woonhuis in Enkhuizen, gebouwd in 1850. De woning heeft een woonoppervlakte van 378 m², een perceel van 1047 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €307.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oude Gracht 47
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
0.3 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
1.1 kmDe prijsindicatie voor Oude Gracht 47 ligt rond €795.000 tot €895.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum Noord-West is €307.000. Dat komt neer op circa €812 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOude Gracht 47 is een woonhuis van 378 m² in de wijk Centrum Noord-West. De buurt telt 753 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.455 inwoners per km².
Oude Gracht 47 is een woonhuis in Centrum Noord-West, gebouwd in 1850 (176 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Oude Gracht 47 heeft 378 m² woonoppervlakte en 1480 m³ inhoud. Het perceel is 1047 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 54 m² per kamer. In Centrum Noord-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €307.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oude Gracht 47 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Oude Gracht 47 heeft 7 kamers.
De wijk Centrum Noord-West in Enkhuizen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €307.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Oude Gracht 47 in Centrum Noord-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oude Gracht 47: ziekenhuis op 0.3 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.9 km.