Bovenwoning Paludanushof 62 Enkhuizen

Paludanushof 62, 1601 MP Enkhuizen

136 m² Bouwjaar 1995 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Paludanushof 62 is een bovenwoning in Enkhuizen, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €331.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
136 m²
Inhoud
403 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€605.000 tot €705.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Paludanushof 62

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paludanushof 62

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
125.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
23.64 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Enkhuizen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Enkhuizen

2560 Inwoners
1350 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1406 Woningvoorraad
€331.000 Gem. woningwaarde Centrum Zuid-Oost
56% Koopwoningen
5.504 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paludanushof 62

Vergelijkbare woningen in Enkhuizen

Veelgestelde vragen over Paludanushof 62

Wat is de geschatte woningwaarde van Paludanushof 62?

De prijsindicatie voor Paludanushof 62 ligt rond €605.000 tot €705.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum Zuid-Oost is €331.000. Dat komt neer op circa €2.434 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paludanushof 62 zich tot de wijk Centrum Zuid-Oost?

Paludanushof 62 is een bovenwoning van 136 m² in de wijk Centrum Zuid-Oost. De buurt telt 1.406 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.504 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paludanushof 62?

Paludanushof 62 is een bovenwoning in Centrum Zuid-Oost, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Paludanushof 62 vergeleken met de buurt?

Paludanushof 62 heeft 136 m² woonoppervlakte en 403 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Centrum Zuid-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €331.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paludanushof 62 en wat betekent dat?

Paludanushof 62 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paludanushof 62?

Paludanushof 62 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Centrum Zuid-Oost?

De wijk Centrum Zuid-Oost in Enkhuizen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €331.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum Zuid-Oost?

Vanuit Paludanushof 62 in Centrum Zuid-Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.4 km.