Streetview Westelijke Doorsnee NZ 112 Emmer-Compascuum

Westelijke Doorsnee NZ 112, 7881 PD Emmer-Compascuum

164 m² Bouwjaar 1906

Westelijke Doorsnee NZ 112 is een woonhuis in Emmer-Compascuum, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m² en een perceel van 1300 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €284.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
1300 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Westelijke Doorsnee NZ 112

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Emmer-Compascuum

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

11.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

6.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.9 km

Buurtinformatie in Emmer-Compascuum

475 Inwoners
190 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
192 Woningvoorraad
€284.000 Gem. woningwaarde Oosterdiep
94% Koopwoningen
519 Inwoners per km²

Locatie van Westelijke Doorsnee NZ 112

Vergelijkbare woningen in Emmer-Compascuum

Veelgestelde vragen over Westelijke Doorsnee NZ 112

Wat is de geschatte woningwaarde van Westelijke Doorsnee NZ 112?

De gemiddelde woningwaarde in Oosterdiep is €284.000. Dat komt neer op circa €1.732 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westelijke Doorsnee NZ 112 zich tot de wijk Oosterdiep?

Westelijke Doorsnee NZ 112 is een woonhuis van 164 m² in de wijk Oosterdiep. De buurt telt 192 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 519 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westelijke Doorsnee NZ 112?

Westelijke Doorsnee NZ 112 is een woonhuis in Oosterdiep, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Westelijke Doorsnee NZ 112 vergeleken met de buurt?

Westelijke Doorsnee NZ 112 heeft 164 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1300 m². In Oosterdiep ligt de gemiddelde woningwaarde op €284.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Oosterdiep?

De wijk Oosterdiep in Emmer-Compascuum (Drenthe) kenmerkt zich door 475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €284.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterdiep?

Vanuit Westelijke Doorsnee NZ 112 in Oosterdiep bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 11.7 km, snelwegoprit op 6.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oosterdiep?

Zorg en onderwijs in de buurt van Westelijke Doorsnee NZ 112: ziekenhuis op 11.5 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 9.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Oosterdiep?

Recreatie nabij Oosterdiep: restaurant (2.3 km), cafe (2.4 km).