Vrijstaande woning Westelijke Doorsnee NZ 90 Emmer-Compascuum

Westelijke Doorsnee NZ 90, 7881 PC Emmer-Compascuum

137 m² Bouwjaar 1985 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Westelijke Doorsnee NZ 90 is een vrijstaande woning in Emmer-Compascuum, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 1093 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €284.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
1093 m²
Inhoud
507 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, rural, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Westelijke Doorsnee NZ 90

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westelijke Doorsnee NZ 90

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
149.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
220.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.61 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Emmer-Compascuum

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

11.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

6.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.9 km

Buurtinformatie in Emmer-Compascuum

475 Inwoners
190 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
192 Woningvoorraad
€284.000 Gem. woningwaarde Oosterdiep
94% Koopwoningen
519 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westelijke Doorsnee NZ 90

Vergelijkbare woningen in Emmer-Compascuum

Veelgestelde vragen over Westelijke Doorsnee NZ 90

Wat is de geschatte woningwaarde van Westelijke Doorsnee NZ 90?

De prijsindicatie voor Westelijke Doorsnee NZ 90 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterdiep is €284.000. Dat komt neer op circa €2.073 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westelijke Doorsnee NZ 90 zich tot de wijk Oosterdiep?

Westelijke Doorsnee NZ 90 is een vrijstaande woning van 137 m² in de wijk Oosterdiep. De buurt telt 192 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 519 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westelijke Doorsnee NZ 90?

Westelijke Doorsnee NZ 90 is een vrijstaande woning in Oosterdiep, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Westelijke Doorsnee NZ 90 vergeleken met de buurt?

Westelijke Doorsnee NZ 90 heeft 137 m² woonoppervlakte en 507 m³ inhoud. Het perceel is 1093 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Oosterdiep ligt de gemiddelde woningwaarde op €284.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westelijke Doorsnee NZ 90 en wat betekent dat?

Westelijke Doorsnee NZ 90 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westelijke Doorsnee NZ 90?

Westelijke Doorsnee NZ 90 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oosterdiep?

De wijk Oosterdiep in Emmer-Compascuum (Drenthe) kenmerkt zich door 475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €284.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterdiep?