Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Grote Stern 54 Emmen

Grote Stern 54, 7827 TB Emmen

168 m² Bouwjaar 1993 7 kamers 5 slaapkamers Label A++

Grote Stern 54 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Emmen, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 274 m² en 7 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
274 m²
Inhoud
590 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2017
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Grote Stern 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grote Stern 54

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
94.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
54.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
63.6%
CO₂-emissie
11.19 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (74.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

4.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Emmen

9185 Inwoners
3940 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
3979 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Rietlanden
76% Koopwoningen
3.385 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Grote Stern 54

Vergelijkbare woningen in Emmen

Veelgestelde vragen over Grote Stern 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Grote Stern 54?

De prijsindicatie voor Grote Stern 54 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Rietlanden is €267.000. Dat komt neer op circa €1.589 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grote Stern 54 zich tot de wijk Rietlanden?

Grote Stern 54 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 168 m² in de wijk Rietlanden. De buurt telt 3.979 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.385 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grote Stern 54?

Grote Stern 54 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Rietlanden, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Grote Stern 54 vergeleken met de buurt?

Grote Stern 54 heeft 168 m² woonoppervlakte en 590 m³ inhoud. Het perceel is 274 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Rietlanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grote Stern 54 en wat betekent dat?

Grote Stern 54 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-09-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Grote Stern 54?

Grote Stern 54 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 74 m².

Hoe is de woningmarkt in Rietlanden?

De wijk Rietlanden in Emmen (Drenthe) kenmerkt zich door 9.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rietlanden?

Vanuit Grote Stern 54 in Rietlanden bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.