Streetview Drieteenspecht 41 Emmen

Drieteenspecht 41, 7827 RG Emmen

259 m² Bouwjaar 1997 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Drieteenspecht 41 is een woonhuis in Emmen, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 259 m², een perceel van 1053 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
259 m²
Perceeloppervlakte
1053 m²
Inhoud
965 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Drieteenspecht 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Drieteenspecht 41

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Emmen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

4.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Emmen

9185 Inwoners
3940 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
3979 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Rietlanden
76% Koopwoningen
3.385 Inwoners per km²

Locatie van Drieteenspecht 41

Vergelijkbare woningen in Emmen

Veelgestelde vragen over Drieteenspecht 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Drieteenspecht 41?

De prijsindicatie voor Drieteenspecht 41 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in Rietlanden is €267.000. Dat komt neer op circa €1.031 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Drieteenspecht 41 zich tot de wijk Rietlanden?

Drieteenspecht 41 is een woonhuis van 259 m² in de wijk Rietlanden. De buurt telt 3.979 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.385 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Drieteenspecht 41?

Drieteenspecht 41 is een woonhuis in Rietlanden, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Drieteenspecht 41 vergeleken met de buurt?

Drieteenspecht 41 heeft 259 m² woonoppervlakte en 965 m³ inhoud. Het perceel is 1053 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Rietlanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Drieteenspecht 41 en wat betekent dat?

Drieteenspecht 41 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-08-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Drieteenspecht 41?

Drieteenspecht 41 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rietlanden?

De wijk Rietlanden in Emmen (Drenthe) kenmerkt zich door 9.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rietlanden?

Vanuit Drieteenspecht 41 in Rietlanden bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.