Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning Zwarte Specht 31 Emmen

Zwarte Specht 31, 7827 RB Emmen

107 m² Bouwjaar 1996 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Zwarte Specht 31 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Emmen, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 275 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
275 m²
Inhoud
480 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Lessenaardak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Zwarte Specht 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zwarte Specht 31

Energielabel

Energieklasse
B
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (90.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Emmen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

4.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Emmen

9185 Inwoners
3940 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
3979 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Rietlanden
76% Koopwoningen
3.385 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zwarte Specht 31

Vergelijkbare woningen in Emmen

Veelgestelde vragen over Zwarte Specht 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Zwarte Specht 31?

De prijsindicatie voor Zwarte Specht 31 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Rietlanden is €267.000. Dat komt neer op circa €2.495 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zwarte Specht 31 zich tot de wijk Rietlanden?

Zwarte Specht 31 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 107 m² in de wijk Rietlanden. De buurt telt 3.979 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.385 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zwarte Specht 31?

Zwarte Specht 31 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Rietlanden, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Zwarte Specht 31 vergeleken met de buurt?

Zwarte Specht 31 heeft 107 m² woonoppervlakte en 480 m³ inhoud. Het perceel is 275 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Rietlanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zwarte Specht 31 en wat betekent dat?

Zwarte Specht 31 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Zwarte Specht 31?

Zwarte Specht 31 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 90 m².

Hoe is de woningmarkt in Rietlanden?

De wijk Rietlanden in Emmen (Drenthe) kenmerkt zich door 9.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rietlanden?

Vanuit Zwarte Specht 31 in Rietlanden bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.