Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Alpenkraai 23 Emmen

Alpenkraai 23, 7827 JJ Emmen

130 m² Bouwjaar 1989 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Alpenkraai 23 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Emmen, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 263 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
263 m²
Inhoud
522 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, buiten bebouwde kom en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Alpenkraai 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Alpenkraai 23

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
139.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
173.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.1%
CO₂-emissie
31.1 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (83.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Emmen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

4.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Emmen

9185 Inwoners
3940 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
3979 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Rietlanden
76% Koopwoningen
3.385 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Alpenkraai 23

Vergelijkbare woningen in Emmen

Veelgestelde vragen over Alpenkraai 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Alpenkraai 23?

De prijsindicatie voor Alpenkraai 23 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Rietlanden is €267.000. Dat komt neer op circa €2.054 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Alpenkraai 23 zich tot de wijk Rietlanden?

Alpenkraai 23 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 130 m² in de wijk Rietlanden. De buurt telt 3.979 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.385 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Alpenkraai 23?

Alpenkraai 23 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Rietlanden, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Alpenkraai 23 vergeleken met de buurt?

Alpenkraai 23 heeft 130 m² woonoppervlakte en 522 m³ inhoud. Het perceel is 263 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Rietlanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Alpenkraai 23 en wat betekent dat?

Alpenkraai 23 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-11-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Alpenkraai 23?

Alpenkraai 23 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 83 m².

Hoe is de woningmarkt in Rietlanden?

De wijk Rietlanden in Emmen (Drenthe) kenmerkt zich door 9.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rietlanden?

Vanuit Alpenkraai 23 in Rietlanden bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.