Bungalow, vrijstaande woning Pioniersweg 16 Emmen

Pioniersweg 16, 7826 TA Emmen

145 m² Bouwjaar 1978 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Pioniersweg 16 is een bungalow, vrijstaande woning in Emmen, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 1159 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €302.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
1159 m²
Inhoud
617 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, bedrijventerrein en beschutte ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Pioniersweg 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pioniersweg 16

Tuin
Ja (576.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Emmen

3020 Inwoners
1235 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1238 Woningvoorraad
€302.000 Gem. woningwaarde Barger-Oosterveld
81% Koopwoningen
1.568 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pioniersweg 16

Vergelijkbare woningen in Emmen

Veelgestelde vragen over Pioniersweg 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Pioniersweg 16?

De prijsindicatie voor Pioniersweg 16 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Barger-Oosterveld is €302.000. Dat komt neer op circa €2.083 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pioniersweg 16 zich tot de wijk Barger-Oosterveld?

Pioniersweg 16 is een bungalow, vrijstaande woning van 145 m² in de wijk Barger-Oosterveld. De buurt telt 1.238 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.568 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pioniersweg 16?

Pioniersweg 16 is een bungalow, vrijstaande woning in Barger-Oosterveld, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Pioniersweg 16 vergeleken met de buurt?

Pioniersweg 16 heeft 145 m² woonoppervlakte en 617 m³ inhoud. Het perceel is 1159 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Barger-Oosterveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €302.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pioniersweg 16 en wat betekent dat?

Pioniersweg 16 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-12-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pioniersweg 16?

Pioniersweg 16 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 576 m².

Hoe is de woningmarkt in Barger-Oosterveld?

De wijk Barger-Oosterveld in Emmen (Drenthe) kenmerkt zich door 3.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €302.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Barger-Oosterveld?

Vanuit Pioniersweg 16 in Barger-Oosterveld bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.