Streetview Willem Grolstraat 29 Emmen

Willem Grolstraat 29, 7826 ED Emmen

123 m² Bouwjaar 1947

Willem Grolstraat 29 is een woonhuis in Emmen, gebouwd in 1947. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m² en een perceel van 717 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €302.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1947
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
717 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Willem Grolstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Emmen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Emmen

3020 Inwoners
1235 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1238 Woningvoorraad
€302.000 Gem. woningwaarde Barger-Oosterveld
81% Koopwoningen
1.568 Inwoners per km²

Locatie van Willem Grolstraat 29

Vergelijkbare woningen in Emmen

Veelgestelde vragen over Willem Grolstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem Grolstraat 29?

De gemiddelde woningwaarde in Barger-Oosterveld is €302.000. Dat komt neer op circa €2.455 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem Grolstraat 29 zich tot de wijk Barger-Oosterveld?

Willem Grolstraat 29 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Barger-Oosterveld. De buurt telt 1.238 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.568 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem Grolstraat 29?

Willem Grolstraat 29 is een woonhuis in Barger-Oosterveld, gebouwd in 1947 (79 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Willem Grolstraat 29 vergeleken met de buurt?

Willem Grolstraat 29 heeft 123 m² woonoppervlakte. Het perceel is 717 m². In Barger-Oosterveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €302.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Barger-Oosterveld?

De wijk Barger-Oosterveld in Emmen (Drenthe) kenmerkt zich door 3.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €302.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Barger-Oosterveld?

Vanuit Willem Grolstraat 29 in Barger-Oosterveld bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Barger-Oosterveld?

Zorg en onderwijs in de buurt van Willem Grolstraat 29: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 3.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Barger-Oosterveld?

Recreatie nabij Barger-Oosterveld: restaurant (0.5 km), cafe (0.6 km).