Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 411 m²
- Perceeloppervlakte
- 2560 m²
Keistraat 29 is een woonhuis in Emmen, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 411 m² en een perceel van 2560 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €482.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Keistraat 29
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
3.8 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
5.1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
3.3 kmBibliotheek
3.8 kmBioscoop
5.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zuidbarge is €482.000. Dat komt neer op circa €1.173 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKeistraat 29 is een woonhuis van 411 m² in de wijk Zuidbarge. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 432 inwoners per km².
Keistraat 29 is een woonhuis in Zuidbarge, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Keistraat 29 heeft 411 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2560 m². In Zuidbarge ligt de gemiddelde woningwaarde op €482.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Keistraat 29 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-04-19. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Zuidbarge in Emmen (Drenthe) kenmerkt zich door 405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €482.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Keistraat 29 in Zuidbarge bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Keistraat 29: ziekenhuis op 5.1 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.8 km.
Recreatie nabij Zuidbarge: restaurant (0.6 km), cafe (3.3 km).