Streetview Landweg 11 A Emmen

Landweg 11 A, 7825 TM Emmen

232 m² Bouwjaar 1985

Landweg 11 A is een woonhuis in Emmen, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 232 m² en een perceel van 3700 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
232 m²
Perceeloppervlakte
3700 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Landweg 11 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Emmen

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Emmen

845 Inwoners
355 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
234 Woningvoorraad
€386.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Emmen
84% Koopwoningen
20 Inwoners per km²

Locatie van Landweg 11 A

Vergelijkbare woningen in Emmen

Veelgestelde vragen over Landweg 11 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Landweg 11 A?

De prijsindicatie voor Landweg 11 A ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Emmen is €386.000. Dat komt neer op circa €1.664 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Landweg 11 A zich tot de wijk Verspreide huizen Emmen?

Landweg 11 A is een woonhuis van 232 m² in de wijk Verspreide huizen Emmen. De buurt telt 234 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Landweg 11 A?

Landweg 11 A is een woonhuis in Verspreide huizen Emmen, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Landweg 11 A vergeleken met de buurt?

Landweg 11 A heeft 232 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3700 m². In Verspreide huizen Emmen ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Emmen?

De wijk Verspreide huizen Emmen in Emmen (Drenthe) kenmerkt zich door 845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Emmen?

Vanuit Landweg 11 A in Verspreide huizen Emmen bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Emmen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Landweg 11 A: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verspreide huizen Emmen?

Recreatie nabij Verspreide huizen Emmen: restaurant (1.6 km), cafe (2.3 km).