Streetview De Hietbrink 58 Emmen

De Hietbrink 58, 7824 XT Emmen

211 m² Bouwjaar 1974

De Hietbrink 58 is een woonhuis in Emmen, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 211 m² en een perceel van 677 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €176.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
211 m²
Perceeloppervlakte
677 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor De Hietbrink 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Emmen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Emmen

7675 Inwoners
3925 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3801 Woningvoorraad
€176.000 Gem. woningwaarde Angelslo
46% Koopwoningen
3.178 Inwoners per km²

Locatie van De Hietbrink 58

Vergelijkbare woningen in Emmen

Veelgestelde vragen over De Hietbrink 58

Wat is de geschatte woningwaarde van De Hietbrink 58?

De prijsindicatie voor De Hietbrink 58 ligt rond €175.000 tot €225.000. De gemiddelde woningwaarde in Angelslo is €176.000. Dat komt neer op circa €834 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Hietbrink 58 zich tot de wijk Angelslo?

De Hietbrink 58 is een woonhuis van 211 m² in de wijk Angelslo. De buurt telt 3.801 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.178 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Hietbrink 58?

De Hietbrink 58 is een woonhuis in Angelslo, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is De Hietbrink 58 vergeleken met de buurt?

De Hietbrink 58 heeft 211 m² woonoppervlakte. Het perceel is 677 m². In Angelslo ligt de gemiddelde woningwaarde op €176.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Angelslo?

De wijk Angelslo in Emmen (Drenthe) kenmerkt zich door 7.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €176.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Angelslo?

Vanuit De Hietbrink 58 in Angelslo bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Angelslo?

Zorg en onderwijs in de buurt van De Hietbrink 58: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Angelslo?

Recreatie nabij Angelslo: restaurant (1 km), cafe (1.9 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van De Hietbrink 58?

De prijsindicatie ligt rond €175.000 tot €225.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Angelslo is €176.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.