Streetview Lippingeslag 23 Emmen

Lippingeslag 23, 7824 HA Emmen

90 m² Bouwjaar 1965 1 kamers 1 slaapkamers Label C

Lippingeslag 23 is een woonhuis in Emmen, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 162 m² en 1 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €176.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
162 m²
Inhoud
225 m³
Kamers
1
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Lippingeslag 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lippingeslag 23

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
140.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
211.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.71 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Emmen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Emmen

7675 Inwoners
3925 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3801 Woningvoorraad
€176.000 Gem. woningwaarde Angelslo
46% Koopwoningen
3.178 Inwoners per km²

Locatie van Lippingeslag 23

Vergelijkbare woningen in Emmen

Veelgestelde vragen over Lippingeslag 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Lippingeslag 23?

De gemiddelde woningwaarde in Angelslo is €176.000. Dat komt neer op circa €1.956 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lippingeslag 23 zich tot de wijk Angelslo?

Lippingeslag 23 is een woonhuis van 90 m² in de wijk Angelslo. De buurt telt 3.801 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.178 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lippingeslag 23?

Lippingeslag 23 is een woonhuis in Angelslo, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lippingeslag 23 vergeleken met de buurt?

Lippingeslag 23 heeft 90 m² woonoppervlakte en 225 m³ inhoud. Het perceel is 162 m². Met 1 kamers is dat gemiddeld 90 m² per kamer. In Angelslo ligt de gemiddelde woningwaarde op €176.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lippingeslag 23 en wat betekent dat?

Lippingeslag 23 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-01-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lippingeslag 23?

Lippingeslag 23 heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Angelslo?

De wijk Angelslo in Emmen (Drenthe) kenmerkt zich door 7.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €176.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Angelslo?

Vanuit Lippingeslag 23 in Angelslo bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.