Galerijflat (appartement) Landschaplaan 129 Emmen

Landschaplaan 129, 7824 BE Emmen

47 m² Bouwjaar 1962 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Landschaplaan 129 is een galerijflat (appartement) in Emmen, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €176.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
47 m²
Inhoud
175 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€130.000 tot €155.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Landschaplaan 129

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Landschaplaan 129

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
154.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
285.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
55.31 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Emmen

7675 Inwoners
3925 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3801 Woningvoorraad
€176.000 Gem. woningwaarde Angelslo
46% Koopwoningen
3.178 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Landschaplaan 129

Vergelijkbare woningen in Emmen

Veelgestelde vragen over Landschaplaan 129

Wat is de geschatte woningwaarde van Landschaplaan 129?

De prijsindicatie voor Landschaplaan 129 ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in Angelslo is €176.000. Dat komt neer op circa €3.745 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Landschaplaan 129 zich tot de wijk Angelslo?

Landschaplaan 129 is een galerijflat (appartement) van 47 m² in de wijk Angelslo. De buurt telt 3.801 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.178 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Landschaplaan 129?

Landschaplaan 129 is een galerijflat (appartement) in Angelslo, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Landschaplaan 129 vergeleken met de buurt?

Landschaplaan 129 heeft 47 m² woonoppervlakte en 175 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Angelslo ligt de gemiddelde woningwaarde op €176.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Landschaplaan 129 en wat betekent dat?

Landschaplaan 129 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-09-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 55.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Landschaplaan 129?

Landschaplaan 129 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Angelslo?

De wijk Angelslo in Emmen (Drenthe) kenmerkt zich door 7.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €176.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Angelslo?

Vanuit Landschaplaan 129 in Angelslo bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.