Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1960
- Woonoppervlakte
- 280 m²
- Perceeloppervlakte
- 974 m²
- Inhoud
- 885 m³
- Kamers
- 12
- Slaapkamers
- 7
Landschaplaan 15 is een woonhuis in Emmen, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 280 m², een perceel van 974 m² en 12 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €176.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Landschaplaan 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
1 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
4 kmBioscoop
4.4 kmDe prijsindicatie voor Landschaplaan 15 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Angelslo is €176.000. Dat komt neer op circa €629 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLandschaplaan 15 is een woonhuis van 280 m² in de wijk Angelslo. De buurt telt 3.801 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.178 inwoners per km².
Landschaplaan 15 is een woonhuis in Angelslo, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Landschaplaan 15 heeft 280 m² woonoppervlakte en 885 m³ inhoud. Het perceel is 974 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Angelslo ligt de gemiddelde woningwaarde op €176.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Landschaplaan 15 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-04-20. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Landschaplaan 15 heeft 12 kamers waarvan 7 slaapkamers.
De wijk Angelslo in Emmen (Drenthe) kenmerkt zich door 7.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €176.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Landschaplaan 15 in Angelslo bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Landschaplaan 15: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.9 km.