Streetview Ravelijn 106 Emmen

Ravelijn 106, 7823 TG Emmen

768 m² Bouwjaar 2020 Label A+++

Ravelijn 106 is een woning in Emmen, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 768 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
768 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Ravelijn 106

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ravelijn 106

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
68.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
65.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
36.4%
CO₂-emissie
15.44 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Emmen

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Emmen

1165 Inwoners
485 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
480 Woningvoorraad
€269.000 Gem. woningwaarde Emmerschans
58% Koopwoningen
1.795 Inwoners per km²

Locatie van Ravelijn 106

Vergelijkbare woningen in Emmen

Veelgestelde vragen over Ravelijn 106

Wat is de geschatte woningwaarde van Ravelijn 106?

De gemiddelde woningwaarde in Emmerschans is €269.000. Dat komt neer op circa €350 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ravelijn 106 zich tot de wijk Emmerschans?

Ravelijn 106 is een woning van 768 m² in de wijk Emmerschans. De buurt telt 480 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.795 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ravelijn 106?

Ravelijn 106 is een woning in Emmerschans, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ravelijn 106 vergeleken met de buurt?

Ravelijn 106 heeft 768 m² woonoppervlakte. In Emmerschans ligt de gemiddelde woningwaarde op €269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ravelijn 106 en wat betekent dat?

Ravelijn 106 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2031-11-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.44 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Emmerschans?

De wijk Emmerschans in Emmen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €269.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Emmerschans?

Vanuit Ravelijn 106 in Emmerschans bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Emmerschans?

Zorg en onderwijs in de buurt van Ravelijn 106: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 3.1 km.