Eengezinswoning, tussenwoning Ravelijn 69 Emmen

Ravelijn 69, 7823 TB Emmen

100 m² Bouwjaar 1967 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Ravelijn 69 is een eengezinswoning, tussenwoning in Emmen, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 127 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
127 m²
Inhoud
407 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€185.000 tot €235.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Ravelijn 69

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ravelijn 69

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
128.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
184.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.8 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (34.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Emmen

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Emmen

1165 Inwoners
485 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
480 Woningvoorraad
€269.000 Gem. woningwaarde Emmerschans
58% Koopwoningen
1.795 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ravelijn 69

Vergelijkbare woningen in Emmen

Veelgestelde vragen over Ravelijn 69

Wat is de geschatte woningwaarde van Ravelijn 69?

De prijsindicatie voor Ravelijn 69 ligt rond €185.000 tot €235.000. De gemiddelde woningwaarde in Emmerschans is €269.000. Dat komt neer op circa €2.690 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ravelijn 69 zich tot de wijk Emmerschans?

Ravelijn 69 is een eengezinswoning, tussenwoning van 100 m² in de wijk Emmerschans. De buurt telt 480 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.795 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ravelijn 69?

Ravelijn 69 is een eengezinswoning, tussenwoning in Emmerschans, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ravelijn 69 vergeleken met de buurt?

Ravelijn 69 heeft 100 m² woonoppervlakte en 407 m³ inhoud. Het perceel is 127 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Emmerschans ligt de gemiddelde woningwaarde op €269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ravelijn 69 en wat betekent dat?

Ravelijn 69 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-04-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ravelijn 69?

Ravelijn 69 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 34 m².

Hoe is de woningmarkt in Emmerschans?

De wijk Emmerschans in Emmen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €269.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Emmerschans?

Vanuit Ravelijn 69 in Emmerschans bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Emmerschans?

Zorg en onderwijs in de buurt van Ravelijn 69: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 3.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Emmerschans?

Recreatie nabij Emmerschans: restaurant (0.6 km), cafe (3.2 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Ravelijn 69?

Ravelijn 69 is verkocht in de periode 2023 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €90.000 tot €115.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Emmerschans is €269.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Ravelijn 69?

Een woningrapport voor Ravelijn 69 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Emmerschans. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1967, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen