Streetview Laan van de Bork 520 Emmen

Laan van de Bork 520, 7823 RM Emmen

180 m² Bouwjaar 1969 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Laan van de Bork 520 is een woonhuis in Emmen, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 178 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €185.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
178 m²
Inhoud
520 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Laan van de Bork 520

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan van de Bork 520

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
133.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.73 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Emmen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Emmen

7060 Inwoners
3640 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3777 Woningvoorraad
€185.000 Gem. woningwaarde Emmerhout
46% Koopwoningen
3.471 Inwoners per km²

Locatie van Laan van de Bork 520

Vergelijkbare woningen in Emmen

Veelgestelde vragen over Laan van de Bork 520

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van de Bork 520?

De prijsindicatie voor Laan van de Bork 520 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in Emmerhout is €185.000. Dat komt neer op circa €1.028 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van de Bork 520 zich tot de wijk Emmerhout?

Laan van de Bork 520 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Emmerhout. De buurt telt 3.777 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.471 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van de Bork 520?

Laan van de Bork 520 is een woonhuis in Emmerhout, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Laan van de Bork 520 vergeleken met de buurt?

Laan van de Bork 520 heeft 180 m² woonoppervlakte en 520 m³ inhoud. Het perceel is 178 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Emmerhout ligt de gemiddelde woningwaarde op €185.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan van de Bork 520 en wat betekent dat?

Laan van de Bork 520 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-10-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laan van de Bork 520?

Laan van de Bork 520 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Emmerhout?

De wijk Emmerhout in Emmen (Drenthe) kenmerkt zich door 7.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €185.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Emmerhout?

Vanuit Laan van de Bork 520 in Emmerhout bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.