Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 353 m²
- Inhoud
- 630 m³
- Kamers
- 6
de Fjord 47 is een woonhuis in Emmeloord, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 353 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €238.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor de Fjord 47
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
24.7 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
25 kmDe prijsindicatie voor de Fjord 47 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Emmeloord-Espelervaart-Rivierenbuurt is €238.000. Dat komt neer op circa €1.190 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragende Fjord 47 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Emmeloord-Espelervaart-Rivierenbuurt. De buurt telt 744 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.429 inwoners per km².
de Fjord 47 is een woonhuis in Emmeloord-Espelervaart-Rivierenbuurt, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
de Fjord 47 heeft 200 m² woonoppervlakte en 630 m³ inhoud. Het perceel is 353 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Emmeloord-Espelervaart-Rivierenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €238.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
de Fjord 47 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
de Fjord 47 heeft 6 kamers.
De wijk Emmeloord-Espelervaart-Rivierenbuurt in Emmeloord (Flevoland) kenmerkt zich door 1.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €238.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit de Fjord 47 in Emmeloord-Espelervaart-Rivierenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 24.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van de Fjord 47: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.