Streetview Theodoor Karel van Lohuizensingel 3 Emmeloord

Theodoor Karel van Lohuizensingel 3, 8302 ZH Emmeloord

210 m² Bouwjaar 2022 6 kamers 5 slaapkamers Label APLUSPLUSPLUSPLUS

Theodoor Karel van Lohuizensingel 3 is een woonhuis in Emmeloord, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m², een perceel van 345 m² en 6 kamers. Het energielabel is APLUSPLUSPLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €436.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
210 m²
Perceeloppervlakte
345 m²
Inhoud
610 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Theodoor Karel van Lohuizensingel 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Theodoor Karel van Lohuizensingel 3

Energielabel

Energieklasse
APLUSPLUSPLUSPLUS

Bereikbaarheid in Emmeloord

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

25.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

26 km

Buurtinformatie in Emmeloord

600 Inwoners
190 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
187 Woningvoorraad
€436.000 Gem. woningwaarde Emmeloord-Emmelhage-Waterwonen/Polderwon
92% Koopwoningen
509 Inwoners per km²

Locatie van Theodoor Karel van Lohuizensingel 3

Vergelijkbare woningen in Emmeloord

Veelgestelde vragen over Theodoor Karel van Lohuizensingel 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Theodoor Karel van Lohuizensingel 3?

De gemiddelde woningwaarde in Emmeloord-Emmelhage-Waterwonen/Polderwon is €436.000. Dat komt neer op circa €2.076 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Theodoor Karel van Lohuizensingel 3 zich tot de wijk Emmeloord-Emmelhage-Waterwonen/Polderwon?

Theodoor Karel van Lohuizensingel 3 is een woonhuis van 210 m² in de wijk Emmeloord-Emmelhage-Waterwonen/Polderwon. De buurt telt 187 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 509 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Theodoor Karel van Lohuizensingel 3?

Theodoor Karel van Lohuizensingel 3 is een woonhuis in Emmeloord-Emmelhage-Waterwonen/Polderwon, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Theodoor Karel van Lohuizensingel 3 vergeleken met de buurt?

Theodoor Karel van Lohuizensingel 3 heeft 210 m² woonoppervlakte en 610 m³ inhoud. Het perceel is 345 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Emmeloord-Emmelhage-Waterwonen/Polderwon ligt de gemiddelde woningwaarde op €436.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Theodoor Karel van Lohuizensingel 3 en wat betekent dat?

Theodoor Karel van Lohuizensingel 3 heeft energielabel APLUSPLUSPLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Theodoor Karel van Lohuizensingel 3?

Theodoor Karel van Lohuizensingel 3 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Emmeloord-Emmelhage-Waterwonen/Polderwon?

De wijk Emmeloord-Emmelhage-Waterwonen/Polderwon in Emmeloord (Flevoland) kenmerkt zich door 600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €436.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.