Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1917
- Woonoppervlakte
- 382 m²
- Perceeloppervlakte
- 1090 m²
Nieuwe Aamsestraat 96 is een woonhuis in Elst, gebouwd in 1917. De woning heeft een woonoppervlakte van 382 m² en een perceel van 1090 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €611.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Aamsestraat 96
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
1.4 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
6.8 kmDe prijsindicatie voor Nieuwe Aamsestraat 96 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Elst Oost is €611.000. Dat komt neer op circa €1.599 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Aamsestraat 96 is een woonhuis van 382 m² in de wijk Buitengebied Elst Oost. De buurt telt 108 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 36 inwoners per km².
Nieuwe Aamsestraat 96 is een woonhuis in Buitengebied Elst Oost, gebouwd in 1917 (109 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwe Aamsestraat 96 heeft 382 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1090 m². In Buitengebied Elst Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €611.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied Elst Oost in Elst (Gelderland) kenmerkt zich door 330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €611.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Nieuwe Aamsestraat 96 in Buitengebied Elst Oost bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe Aamsestraat 96: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 2 km.
Recreatie nabij Buitengebied Elst Oost: restaurant (1.4 km), cafe (2.1 km).
De prijsindicatie ligt rond €210.000 tot €260.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Elst Oost is €611.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.