Eengezinswoning, tussenwoning De Savornin Lohmanstraat 22 Elst

De Savornin Lohmanstraat 22, 6662 AJ Elst

102 m² Bouwjaar 1962 4 kamers 3 slaapkamers Label C

De Savornin Lohmanstraat 22 is een eengezinswoning, tussenwoning in Elst, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m², een perceel van 170 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
102 m²
Perceeloppervlakte
170 m²
Inhoud
401 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor De Savornin Lohmanstraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Savornin Lohmanstraat 22

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
136.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
224.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.27 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en HR-glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (12.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Elst

430 Inwoners
180 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
177 Woningvoorraad
€427.000 Gem. woningwaarde Eshof
94% Koopwoningen
3.029 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Savornin Lohmanstraat 22

Vergelijkbare woningen in Elst

Veelgestelde vragen over De Savornin Lohmanstraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van De Savornin Lohmanstraat 22?

De prijsindicatie voor De Savornin Lohmanstraat 22 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Eshof is €427.000. Dat komt neer op circa €4.186 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Savornin Lohmanstraat 22 zich tot de wijk Eshof?

De Savornin Lohmanstraat 22 is een eengezinswoning, tussenwoning van 102 m² in de wijk Eshof. De buurt telt 177 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.029 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Savornin Lohmanstraat 22?

De Savornin Lohmanstraat 22 is een eengezinswoning, tussenwoning in Eshof, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is De Savornin Lohmanstraat 22 vergeleken met de buurt?

De Savornin Lohmanstraat 22 heeft 102 m² woonoppervlakte en 401 m³ inhoud. Het perceel is 170 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Eshof ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Savornin Lohmanstraat 22 en wat betekent dat?

De Savornin Lohmanstraat 22 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Savornin Lohmanstraat 22?

De Savornin Lohmanstraat 22 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 12 m².

Hoe is de woningmarkt in Eshof?

De wijk Eshof in Elst (Gelderland) kenmerkt zich door 430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eshof?

Vanuit De Savornin Lohmanstraat 22 in Eshof bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.