Straatbeeld van Irenestraat 84 in Elst Ut

Irenestraat 84, 3921 BK Elst Ut

78 m² Bouwjaar 1969 Label A+

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Irenestraat 84 is een tussenwoning in Elst Ut, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m² en een perceel van 2205 m². Het energielabel is A+.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
78 m²
Perceeloppervlakte
2205 m²
Inhoud
277 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Irenestraat 84

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Irenestraat 84

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
84.34 kWh/m²
CO₂-emissie
14.39 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Elst Centrum

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

0,8 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4,9 km
Gezondheid

Apotheek

0,7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5,7 km
Horeca

Restaurant

0,8 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0,7 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Elst Centrum

Irenestraat 84 ligt in de buurt Elst Centrum in Elst Ut. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.835 inwoners en 1.149 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 64% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 412.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,8 km tot een huisarts.

2835 Inwoners
1175 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1149 Woningvoorraad
€412.000 Gem. WOZ-waarde Elst Centrum
64% Koopwoningen
3.860 Inwoners per km²

Locatie van Irenestraat 84

Officiële bekendmakingen rond Irenestraat 84

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· verkeersbesluit of -mededeling · 42 meter

Z 36924 Gemeente Rhenen - Verkeersbesluit tot het aanwijzen van een parkeervak uitsluitend bestemd voor het opladen van elektrische voertuigen op de parkeerplaats t.h.v. Schoolweg 59, 3921 CB Elst Ut.

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Elst Ut

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Elst Ut. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Irenestraat 84

Wat is de geschatte woningwaarde van Irenestraat 84?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Elst Centrum €412.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Irenestraat 84 zich tot de CBS-buurt Elst Centrum?

Irenestraat 84 is een tussenwoning van 78 m² in de CBS-buurt Elst Centrum. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.149 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.860 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Irenestraat 84?

Irenestraat 84 is een tussenwoning in Elst Centrum, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Irenestraat 84 vergeleken met de buurt?

Irenestraat 84 heeft 78 m² woonoppervlakte en 277 m³ inhoud. Het perceel is 2205 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Elst Centrum €412.000.

Wat is het energielabel van Irenestraat 84 en wat betekent dat?

Irenestraat 84 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-10-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.39 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Elst Centrum?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Elst Centrum in Elst Ut (Utrecht) 2.835 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €412.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Elst Centrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Elst Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,8 km tot een huisarts, 6 km tot een treinstation, 0,4 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Elst Centrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Elst Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5,7 km tot een ziekenhuis, 0,7 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 4,9 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Elst Centrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Elst Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 1 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Irenestraat 84?

Een woningrapport voor Irenestraat 84 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Elst Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1969, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Elst Ut presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars