Straatbeeld van Haarweg 11 in Elspeet

Haarweg 11, 8075 CA Elspeet

172 m² Bouwjaar 1966 Label D

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Haarweg 11 is een vrijstaande woning in Elspeet, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m² en een perceel van 580 m². Het energielabel is D.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
172 m²
Perceeloppervlakte
580 m²
Inhoud
727 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Haarweg 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haarweg 11

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Elspeet

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0,6 km
Vervoer

Treinstation

9,7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4,7 km
Gezondheid

Apotheek

0,6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15,2 km
Horeca

Restaurant

0,4 km
Horeca

Café

0,7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

14,2 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Elspeet

Haarweg 11 ligt in de buurt Elspeet in Elspeet. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.335 inwoners en 1.207 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 71% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 466.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.

3335 Inwoners
1165 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
1207 Woningvoorraad
€466.000 Gem. WOZ-waarde Elspeet
71% Koopwoningen
2.876 Inwoners per km²

Locatie van Haarweg 11

Vergelijkbare woningen in Elspeet

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Elspeet. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Haarweg 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Haarweg 11?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Elspeet €466.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haarweg 11 zich tot de CBS-buurt Elspeet?

Haarweg 11 is een vrijstaande woning van 172 m² in de CBS-buurt Elspeet. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.207 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.876 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haarweg 11?

Haarweg 11 is een vrijstaande woning in Elspeet, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Haarweg 11 vergeleken met de buurt?

Haarweg 11 heeft 172 m² woonoppervlakte en 727 m³ inhoud. Het perceel is 580 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Elspeet €466.000.

Wat is het energielabel van Haarweg 11 en wat betekent dat?

Haarweg 11 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Elspeet?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Elspeet in Elspeet (Gelderland) 3.335 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €466.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Elspeet?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Elspeet in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 0,6 km tot een huisarts, 9,7 km tot een treinstation, 0,9 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Elspeet?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Elspeet in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 15,2 km tot een ziekenhuis, 0,6 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 4,7 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Elspeet?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Elspeet in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een restaurant, 0,7 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Haarweg 11?

Een woningrapport voor Haarweg 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Elspeet. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1966, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Elspeet presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars