Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Kloosterheerd 11 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Elsloo, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m², een perceel van 419 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++.
Kenmerken van de woning
Woningdetails
Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
176 m²
Perceeloppervlakte
419 m²
Inhoud
650 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 450.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in bosrijke omgeving
Wil je de waarde weten?
Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Onderwijs
Basisschool
0,5 kmDagelijks
Supermarkt
8,2 kmGezondheid
Huisarts
4,9 kmVervoer
Treinstation
19,9 kmVervoer
Snelweg oprit
3,8 kmKinderen
Kinderdagverblijf
0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs
Middelbare school
9,3 kmGezondheid
Apotheek
4,9 kmGezondheid
Ziekenhuis
22,2 kmHoreca
Restaurant
0,5 kmHoreca
Café
8,5 kmCultuur
Bibliotheek
8,8 kmCultuur
Bioscoop
22,8 km
CBS-buurtinformatie over 2025 voor Elsloo
Kloosterheerd 11 ligt in de buurt Elsloo in Elsloo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 345 inwoners en 158 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 84% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 363.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 8,2 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 4,9 km tot een huisarts.
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Elsloo.Bekijk direct online
Veelgestelde vragen over Kloosterheerd 11
Wat is de geschatte woningwaarde van Kloosterheerd 11?
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Elsloo €363.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Hoe verhoudt Kloosterheerd 11 zich tot de CBS-buurt Elsloo?
Kloosterheerd 11 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 176 m² in de CBS-buurt Elsloo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 158 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.143 inwoners per km².
Wat voor woning staat er op Kloosterheerd 11?
Kloosterheerd 11 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Elsloo, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Hoe groot is Kloosterheerd 11 vergeleken met de buurt?
Kloosterheerd 11 heeft 176 m² woonoppervlakte en 650 m³ inhoud. Het perceel is 419 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Elsloo €363.000.
Wat is het energielabel van Kloosterheerd 11 en wat betekent dat?
Kloosterheerd 11 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2036-06-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6.52 kg/jaar.
Hoe is de indeling van Kloosterheerd 11?
Kloosterheerd 11 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 144 m².
Hoe is de woningmarkt in Elsloo?
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Elsloo in Elsloo (Fryslân) 345 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €363.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Elsloo?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Elsloo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 8,2 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 4,9 km tot een huisarts, 19,9 km tot een treinstation, 3,8 km tot een snelwegoprit.
Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Elsloo?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Elsloo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 22,2 km tot een ziekenhuis, 4,9 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 9,3 km tot een middelbare school.
Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Elsloo?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Elsloo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 8,5 km tot een café.
Wat zit er in een woningrapport voor Kloosterheerd 11?
Een woningrapport voor Kloosterheerd 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Elsloo. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2019, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers.Bekijk aankoopmakelaars
Cookie instellingen
We gebruiken cookies om de ervaring van onze website te verbeteren.
Klik op "Toestaan" om door te gaan. Wil je niet dat we informatie over je bezoek
verzamelen voor het meten van de prestaties van onze website en voor marketing doeleinden?
Klik op "Meer info" voor onze privacyverklaring en cookievoorkeuren.