Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 300 m²
- Perceeloppervlakte
- 615 m²
- Inhoud
- 762 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Mauritsweg 3 is een niet-woning in Elsloo, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 300 m² en een perceel van 615 m². Het energielabel is D.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Mauritsweg 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,6 kmSupermarkt
0,8 kmHuisarts
0,7 kmTreinstation
1,5 kmSnelweg oprit
1,5 kmKinderdagverblijf
0,5 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
0,7 kmZiekenhuis
8,2 kmRestaurant
0,5 kmCafé
0,6 kmBibliotheek
2,3 kmBioscoop
8,9 kmMauritsweg 3 ligt in de buurt Elsloo in Elsloo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 6.905 inwoners en 3.240 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 77% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 322.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,8 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Elsloo €322.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMauritsweg 3 is een niet-woning van 300 m² in de CBS-buurt Elsloo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.240 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.042 inwoners per km².
Mauritsweg 3 is een niet-woning in Elsloo, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Mauritsweg 3 heeft 300 m² woonoppervlakte en 762 m³ inhoud. Het perceel is 615 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Elsloo €322.000.
Mauritsweg 3 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-01-10. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 63.04 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Elsloo in Elsloo (Limburg) 6.905 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €322.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Elsloo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 1,5 km tot een treinstation, 1,5 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Elsloo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 8,2 km tot een ziekenhuis, 0,7 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 2 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Elsloo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.
Een woningrapport voor Mauritsweg 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Elsloo. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Elsloo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.