Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Woonoppervlakte
- 338 m²
Groeneweg 1 is een woonhuis in Ellemeet. De woning heeft een woonoppervlakte van 338 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €653.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Groeneweg 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.4 kmSupermarkt
3.3 kmHuisarts
5.6 kmTreinstation
33.6 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
3 kmMiddelbare school
11.4 kmApotheek
3.5 kmZiekenhuis
12 kmRestaurant
2.1 kmCafé
5.1 kmBibliotheek
7.9 kmBioscoop
11.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. ten zuiden van Ellemeet is €653.000. Dat komt neer op circa €1.932 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGroeneweg 1 is een woonhuis van 338 m² in de wijk Verspr.h. ten zuiden van Ellemeet. De buurt telt 42 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18 inwoners per km².
Groeneweg 1 heeft 338 m² woonoppervlakte. In Verspr.h. ten zuiden van Ellemeet ligt de gemiddelde woningwaarde op €653.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Groeneweg 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Verspr.h. ten zuiden van Ellemeet in Ellemeet (Zeeland) kenmerkt zich door 100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €653.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Groeneweg 1 in Verspr.h. ten zuiden van Ellemeet bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 3.4 km, huisarts op 5.6 km, treinstation op 33.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Groeneweg 1: ziekenhuis op 12 km, apotheek op 3.5 km, kinderdagverblijf op 3 km, middelbare school op 11.4 km.
Recreatie nabij Verspr.h. ten zuiden van Ellemeet: restaurant (2.1 km), cafe (5.1 km).
Een woningrapport voor Groeneweg 1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspr.h. ten zuiden van Ellemeet. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.