Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwvorm
- NewConstruction
- Bouwjaar
- 1890
- Woonoppervlakte
- 194 m²
- Perceeloppervlakte
- 943 m²
- Inhoud
- 5432 m³
- Indicatie vraagprijs
- €895.000 tot €995.000
Dorpsstraat 5 is een woonhuis in Ellemeet, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m² en een perceel van 943 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dorpsstraat 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3 kmSupermarkt
3.5 kmHuisarts
4 kmTreinstation
34.9 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
2.2 kmMiddelbare school
12.6 kmApotheek
2.9 kmZiekenhuis
13.3 kmRestaurant
0.3 kmCafé
3.3 kmBibliotheek
7.9 kmBioscoop
12.7 kmRUIMTE, RUST EN LUXE AAN DE KUST!! Welkom thuis in Ellemeet Stel je eens voor: een warme zomeravond, de geur van de zee in de lucht en het zachte…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Dorpsstraat 5 ligt rond €895.000 tot €995.000. De gemiddelde woningwaarde in Ellemeet is €321.000. Dat komt neer op circa €1.655 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDorpsstraat 5 is een woonhuis van 194 m² in de wijk Ellemeet. De buurt telt 143 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 404 inwoners per km².
Dorpsstraat 5 is een woonhuis in Ellemeet, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Dorpsstraat 5 heeft 194 m² woonoppervlakte en 5432 m³ inhoud. Het perceel is 943 m². In Ellemeet ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dorpsstraat 5 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-06-24. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Ellemeet in Ellemeet (Zeeland) kenmerkt zich door 245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Dorpsstraat 5 in Ellemeet bereik je: supermarkt op 3.5 km, basisschool op 3 km, huisarts op 4 km, treinstation op 34.9 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dorpsstraat 5: ziekenhuis op 13.3 km, apotheek op 2.9 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 12.6 km.