Eengezinswoning, tussenwoning Kervelstraat 3 Elburg

Kervelstraat 3, 8082 CD Elburg

130 m² Bouwjaar 2011 6 kamers 4 slaapkamers Label A++

Kervelstraat 3 is een eengezinswoning, tussenwoning in Elburg, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 145 m² en 6 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €388.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kervelstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kervelstraat 3

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
69.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
59.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
57.9%
CO₂-emissie
12.06 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Warmtepomp
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (51.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Elburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.1 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

16.5 km

Buurtinformatie in Elburg

1205 Inwoners
430 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
445 Woningvoorraad
€388.000 Gem. woningwaarde Vossenakker-De Pal
76% Koopwoningen
3.575 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kervelstraat 3

Vergelijkbare woningen in Elburg

Veelgestelde vragen over Kervelstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Kervelstraat 3?

De prijsindicatie voor Kervelstraat 3 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Vossenakker-De Pal is €388.000. Dat komt neer op circa €2.985 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kervelstraat 3 zich tot de wijk Vossenakker-De Pal?

Kervelstraat 3 is een eengezinswoning, tussenwoning van 130 m² in de wijk Vossenakker-De Pal. De buurt telt 445 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.575 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kervelstraat 3?

Kervelstraat 3 is een eengezinswoning, tussenwoning in Vossenakker-De Pal, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kervelstraat 3 vergeleken met de buurt?

Kervelstraat 3 heeft 130 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Vossenakker-De Pal ligt de gemiddelde woningwaarde op €388.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kervelstraat 3 en wat betekent dat?

Kervelstraat 3 heeft energielabel A++. Geldig tot 2036-01-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kervelstraat 3?

Kervelstraat 3 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 51 m².

Hoe is de woningmarkt in Vossenakker-De Pal?

De wijk Vossenakker-De Pal in Elburg (Gelderland) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €388.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vossenakker-De Pal?

Vanuit Kervelstraat 3 in Vossenakker-De Pal bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vossenakker-De Pal?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kervelstraat 3: ziekenhuis op 15.1 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 0.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Vossenakker-De Pal?

Recreatie nabij Vossenakker-De Pal: restaurant (2.5 km), cafe (1.3 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Kervelstraat 3?

Kervelstraat 3 is verkocht in de periode 2024 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €270.000 tot €320.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Vossenakker-De Pal is €388.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Kervelstraat 3?

Een woningrapport voor Kervelstraat 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vossenakker-De Pal. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2011, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen