Tussenwoning Molendijkjes 20 Elburg

Molendijkjes 20, 8082 BA Elburg

127 m² Bouwjaar 2020 4 kamers 3 slaapkamers Label A+++

Molendijkjes 20 is een tussenwoning in Elburg, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 151 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
416 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Molendijkjes 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molendijkjes 20

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
66.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
5.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
93.1%
CO₂-emissie
1.35 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Elburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.9 km
Horeca

Restaurant

2.6 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

16.3 km

Buurtinformatie in Elburg

1145 Inwoners
480 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
481 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Achterweg-De Dijkjes-Horstkamp
66% Koopwoningen
2.772 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Molendijkjes 20

Vergelijkbare woningen in Elburg

Veelgestelde vragen over Molendijkjes 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Molendijkjes 20?

De prijsindicatie voor Molendijkjes 20 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Achterweg-De Dijkjes-Horstkamp is €364.000. Dat komt neer op circa €2.866 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molendijkjes 20 zich tot de wijk Achterweg-De Dijkjes-Horstkamp?

Molendijkjes 20 is een tussenwoning van 127 m² in de wijk Achterweg-De Dijkjes-Horstkamp. De buurt telt 481 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.772 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molendijkjes 20?

Molendijkjes 20 is een tussenwoning in Achterweg-De Dijkjes-Horstkamp, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Molendijkjes 20 vergeleken met de buurt?

Molendijkjes 20 heeft 127 m² woonoppervlakte en 416 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Achterweg-De Dijkjes-Horstkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molendijkjes 20 en wat betekent dat?

Molendijkjes 20 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-08-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Molendijkjes 20?

Molendijkjes 20 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Achterweg-De Dijkjes-Horstkamp?

De wijk Achterweg-De Dijkjes-Horstkamp in Elburg (Gelderland) kenmerkt zich door 1.145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Achterweg-De Dijkjes-Horstkamp?