Eengezinswoning, tussenwoning Weidevogellaan 63 Elburg

Weidevogellaan 63, 8081 ZV Elburg

123 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Weidevogellaan 63 is een eengezinswoning, tussenwoning in Elburg, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 183 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
183 m²
Inhoud
423 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Lessenaardak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Weidevogellaan 63

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weidevogellaan 63

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (84.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.9 km
Horeca

Restaurant

2.6 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

16.3 km

Buurtinformatie in Elburg

1145 Inwoners
480 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
481 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Achterweg-De Dijkjes-Horstkamp
66% Koopwoningen
2.772 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Weidevogellaan 63

Vergelijkbare woningen in Elburg

Veelgestelde vragen over Weidevogellaan 63

Wat is de geschatte woningwaarde van Weidevogellaan 63?

De prijsindicatie voor Weidevogellaan 63 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Achterweg-De Dijkjes-Horstkamp is €364.000. Dat komt neer op circa €2.959 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weidevogellaan 63 zich tot de wijk Achterweg-De Dijkjes-Horstkamp?

Weidevogellaan 63 is een eengezinswoning, tussenwoning van 123 m² in de wijk Achterweg-De Dijkjes-Horstkamp. De buurt telt 481 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.772 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weidevogellaan 63?

Weidevogellaan 63 is een eengezinswoning, tussenwoning in Achterweg-De Dijkjes-Horstkamp, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Weidevogellaan 63 vergeleken met de buurt?

Weidevogellaan 63 heeft 123 m² woonoppervlakte en 423 m³ inhoud. Het perceel is 183 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Achterweg-De Dijkjes-Horstkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weidevogellaan 63 en wat betekent dat?

Weidevogellaan 63 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-02-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weidevogellaan 63?

Weidevogellaan 63 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 84 m².

Hoe is de woningmarkt in Achterweg-De Dijkjes-Horstkamp?

De wijk Achterweg-De Dijkjes-Horstkamp in Elburg (Gelderland) kenmerkt zich door 1.145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Achterweg-De Dijkjes-Horstkamp?

Vanuit Weidevogellaan 63 in Achterweg-De Dijkjes-Horstkamp bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Achterweg-De Dijkjes-Horstkamp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Weidevogellaan 63: ziekenhuis op 14.9 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Achterweg-De Dijkjes-Horstkamp?

Recreatie nabij Achterweg-De Dijkjes-Horstkamp: restaurant (2.6 km), cafe (2 km).