Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2015
- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 127 m²
- Inhoud
- 447 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Rehobothstraat 2 is een woonhuis in Elburg, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 127 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €295.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rehobothstraat 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
6 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
15.7 kmRestaurant
1.2 kmCafé
1 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
17.2 kmDe prijsindicatie voor Rehobothstraat 2 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosthoek is €295.000. Dat komt neer op circa €2.287 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRehobothstraat 2 is een woonhuis van 129 m² in de wijk Oosthoek. De buurt telt 1.247 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.355 inwoners per km².
Rehobothstraat 2 is een woonhuis in Oosthoek, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Rehobothstraat 2 heeft 129 m² woonoppervlakte en 447 m³ inhoud. Het perceel is 127 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Oosthoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €295.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rehobothstraat 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-04-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Rehobothstraat 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Oosthoek in Elburg (Gelderland) kenmerkt zich door 2.965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €295.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Rehobothstraat 2 in Oosthoek bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rehobothstraat 2: ziekenhuis op 15.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.