Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Ereprijs 36 Elburg

Ereprijs 36, 8081 SN Elburg

163 m² Bouwjaar 2005 5 kamers 4 slaapkamers Label A++

Ereprijs 36 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Elburg, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m², een perceel van 289 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €388.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
163 m²
Perceeloppervlakte
289 m²
Inhoud
669 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ereprijs 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ereprijs 36

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
95.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
59.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
63.6%
CO₂-emissie
13.84 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Elburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.1 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

16.5 km

Buurtinformatie in Elburg

1205 Inwoners
430 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
445 Woningvoorraad
€388.000 Gem. woningwaarde Vossenakker-De Pal
76% Koopwoningen
3.575 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ereprijs 36

Vergelijkbare woningen in Elburg

Veelgestelde vragen over Ereprijs 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Ereprijs 36?

De prijsindicatie voor Ereprijs 36 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Vossenakker-De Pal is €388.000. Dat komt neer op circa €2.380 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ereprijs 36 zich tot de wijk Vossenakker-De Pal?

Ereprijs 36 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 163 m² in de wijk Vossenakker-De Pal. De buurt telt 445 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.575 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ereprijs 36?

Ereprijs 36 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Vossenakker-De Pal, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ereprijs 36 vergeleken met de buurt?

Ereprijs 36 heeft 163 m² woonoppervlakte en 669 m³ inhoud. Het perceel is 289 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Vossenakker-De Pal ligt de gemiddelde woningwaarde op €388.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ereprijs 36 en wat betekent dat?

Ereprijs 36 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-03-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ereprijs 36?

Ereprijs 36 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Vossenakker-De Pal?

De wijk Vossenakker-De Pal in Elburg (Gelderland) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €388.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vossenakker-De Pal?

Vanuit Ereprijs 36 in Vossenakker-De Pal bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1 km.