Streetview Gerichtenweg 13 Elburg

Gerichtenweg 13, 8081 PB Elburg

138 m² Bouwjaar 1982 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Gerichtenweg 13 is een woonhuis in Elburg, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 2995 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
2995 m²
Inhoud
526 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Gerichtenweg 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gerichtenweg 13

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
152.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
237.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.7 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Elburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.3 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

18.7 km

Buurtinformatie in Elburg

160 Inwoners
65 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
66 Woningvoorraad
€522.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Elburg Zuid
86% Koopwoningen
38 Inwoners per km²

Locatie van Gerichtenweg 13

Vergelijkbare woningen in Elburg

Veelgestelde vragen over Gerichtenweg 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerichtenweg 13?

De prijsindicatie voor Gerichtenweg 13 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Elburg Zuid is €522.000. Dat komt neer op circa €3.783 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerichtenweg 13 zich tot de wijk Buitengebied Elburg Zuid?

Gerichtenweg 13 is een woonhuis van 138 m² in de wijk Buitengebied Elburg Zuid. De buurt telt 66 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 38 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerichtenweg 13?

Gerichtenweg 13 is een woonhuis in Buitengebied Elburg Zuid, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gerichtenweg 13 vergeleken met de buurt?

Gerichtenweg 13 heeft 138 m² woonoppervlakte en 526 m³ inhoud. Het perceel is 2995 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Buitengebied Elburg Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gerichtenweg 13 en wat betekent dat?

Gerichtenweg 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-05-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gerichtenweg 13?

Gerichtenweg 13 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Elburg Zuid?

De wijk Buitengebied Elburg Zuid in Elburg (Gelderland) kenmerkt zich door 160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Elburg Zuid?

Vanuit Gerichtenweg 13 in Buitengebied Elburg Zuid bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 0.5 km.